RU

Сьогодні розпочалася реєстрація учасників ЗНО

05.01.2015, 12:16
Сьогодні розпочалася реєстрація учасників ЗНО - Фото
84be799ee610c379b1f70b71fd6735db.jpg
У понеділок, 5 січня, почалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), яка триватиме до 20 лютого.

Як повідомляє відділ інформації та комунікації з громадськістю Українського центру оцінювання якості освіти, учасникам необхідно відкрити сторінку "Реєстрація -2015" на веб-сайті УЦОЯО. Майбутньому абітурієнту необхідно самостійно ввести необхідні дані, роздрукувати та заповнити реєстраційну картку. Особи, які не мають можливості зробити це самостійно, можуть звернутися в один з пунктів реєстрації, адреси яких можна знайти на веб-сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року пункти реєстрації працюють за місцем їх навчання.

Після реєстрації на веб-сайті майбутній абітурієнт повинен самостійно послати реєстраційні документи до регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстраційні документи випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року надсилаються організовано цими закладами. Інформацію про території обслуговування, закріплені за регіональним центрам, та їх адреси можна знайти на веб-сайті УЦОЯО.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 1 квітня, а в разі зміни рівня складності завдань сертифікаційної роботи з української мови та літератури і математики - до 6 березня.

Особі, зареєстрованій для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, до 10 березня рекомендованим листом будуть послані документи, що підтверджують факт реєстрації. Крім того, для кожного майбутнього абітурієнта після завершення реєстрації на веб-сайті УЦОЯО буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої буде здійснюватися за номером Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та PIN-коду, зазначеному в ньому.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини