RU

Сьогодні опівдні завершиться зарахування абітурієнтів на бюджет

07.08.2017, 12:08
Сьогодні опівдні завершиться зарахування абітурієнтів на бюджет - Фото
ab125641bf682f78ad91b3906b94aa92.jpg
Зарахування абітурієнтів до вищих навчальних закладів за державним або регіональним замовлення завершується сьогодні, 7 серпня, о 12:00. Відповідні накази формуються в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЕДЕБО), а списки зарахованих публікуються на інформаційних стендах приймальних комісій та на сайтах вузів, повідомляє прес-служба Міносвіти.

Також 7 серпня вищі навчальні заклади повинні проінформувати держзамовника про кількість вакантних місць в розрізі спеціальностей, спеціалізацій та конкурсних пропозицій.

У МОН зазначають, що рекомендують створити для кожної конкурсної пропозиції реєстри осіб, які можуть претендувати на переведення на бюджетні місця, і оприлюднити їх на сайтах вузів і стендах приймальних комісій.

Читайте також: У вишах продовжили термін прийому документів абітурієнтів на бюджет

"МОН звертає увагу, що претендувати на вакантні місця держзамовлення можуть тільки ті, хто зарахований на навчання на відповідне конкурсну пропозицію на контрактній основі. Крім того, вони не повинні були отримувати рекомендації до зарахування на місця державного замовлення", - йдеться в повідомленні.

1 серпня 2017 року повідомлялося, що майже 60 тисяч 928 абітурієнтів отримали рекомендацію до зарахування на бюджетні місця в вищі навчальні заклади.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини