RU

Сьогодні в Україні починається незалежне зовнішнє тестування

02.06.2011, 09:45
Сьогодні в Україні починається незалежне зовнішнє тестування - Фото
acece7646f80b6276aa9845437ac6ca5.jpg

Сьогодні в Україні починається незалежне зовнішнє тестування
Сьогодні, 2 червня, відбудеться перша сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Майбутні абітурієнти повинні виконати 61 завдання тесту за 180 хвилин.

Як повідомляє Освіта.ua, максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту з української мови і літератури, - 111. Після цього отримані бали повинні бути переведені у 200-бальну шкалу.

Нагадаємо, допуск до пунктів тестування почнеться о 10:10. Учасники зовнішнього незалежного тестування повинні прибути у пункт тестування не пізніше 10:45. Саме ж тестування почнеться о 11:00.

Абітурієнт повинен мати при собі документ, що засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження, серія і номер якого зазначені у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання), сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, запрошення-пропуск для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також бажано взяти з собою дві-три капілярні або гелеві ручки з чорнилом чорного кольору і маленьку прозору пляшку з питною водою.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання кожного учасника буде здійснюватися у період з 20 червня по 5 липня. Апеляційні заяви від учасників тестування, які не задоволені результатами, будуть розглядатися у період з 20 червня по 20 липня.

Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини