RU

Сьогодні відкриють пам'ятник Тимошенко

10.02.2009, 10:16

Сьогодні у Чернівцях відомий художник Анатолій Федірко урочисто відкриє міні-пам'ятник Прем'єр-міністрові України Юлії Тимошенко. Арт-проект називається "(NоN) Cult N7".

А.Федірко повідомив, що "на таку ідею його наштовхнула думка про те, що "проста українська жінка - красуня, економіст за спеціальністю - змушена співіснувати як політик у ворожому чоловічому середовищі".

"В кінцевому результаті, без перебільшення, Ю.Тимошенко - це богиня, яка змушена щодня міняти вбрання і прикраси, незважаючи на світову економічну кризу. Тому я присвячую свою чергову роботу цій жінці - Прем'єр-міністрові України Ю.Тимошенко", - сказав художник, якого цитує УНІАН.

Як вважає А.Федірко, "образ жінки в українській політиці сьогодні - це нонсенс". "Вчора жінка-політик - брюнетка, сьогодні - фальшива блондинка. Стильну жінку-політика відрізняє прихильність до знакових і модних брендів, на що не впливає фінансова криза", - додав він.

"Жінка, насамперед - жінка, інше - інтимні подробиці", - каже автор пам'ятника.

Як буде виглядати новий художній задум, присвячений Прем'єр-міністрові України Ю.Тимошенко, його автор не повідомляє. Втілювати його художник буде на вулиці Головній у Чернівцях, біля магазина "Букініст".

Нагадаємо, на вулиці Головній у Чернівцях, біля магазина "Букініст" вже є дві роботи художника - бюст Юрія Андруховича і фото-пам'ятник Арсенію Яценюка.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини