RU

Сьогодні Україна святкує День юриста

08.10.2008, 10:26

Сьогодні в Україні святкують День юриста. Це свято з'явилося в календарі України згідно з Указом Президента № 1022/97 від 16 вересня 1997 року.

Професія юриста міцно закріплює провідні позиції в рейтингах більшості країн світу. Як на Заході, так і в Україні, ця професія вельми престижна, але стати юристом не так просто. Хороший юрист повинен, крім володіння обширними знаннями і навичками в різних сферах, бути ще і хорошим оратором і уміти грамотно і чітко викладати свої думки на папері.

Від порад і рішень юристів залежить доля людей, їх майнові і немайнові відносини, стабільність економіки, інтереси автора і винахідника, приплив інвестицій і, нарешті, порядок на вулиці і безпека громадян. Працівники юридичних професій часом приймають вельми несприятливі для інших і важкі для себе рішення. Помилки юристів (незаконний арешт, неправильне рішення суду, бездіяльність у ситуації, що вимагає втручання) можуть негативно позначитися на стані законності і правопорядку, на добробуті членів суспільства.

Усі разом служителі Феміди здійснюють професійну діяльність, результати якої сильно впливають на якість життя людей, і всі вони так чи інакше, перебуваючи під контролем суспільства, привертають до себе увагу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини