RU

Сьогодні у світі святкують День секретаря

20.04.2011, 09:55

Щорічно у середу останнього повного тижня квітня відзначається Міжнародний день секретаря. Це свято тих, хто відповідає за роботу офісу, веде діловодство і асистує керівникам компаній, державних організацій, установ. Йдеться про секретарів, до чиїх обов'язків сьогодні належить вже далеко не тільки планування зустрічей шефа, стенографування, прийом телефонних дзвінків. Сьогодні секретарі - офісні фахівці, адміністратори, особисті асистенти, офіс-менеджери і навіть керівники базами даних.

День секретаря вперше був відсвяткований у США у 1952 році Національною асоціацією секретарів, відомою зараз як Міжнародна асоціація професійних адміністративних працівників (International Association of Administrative Professionals), з метою оцінити внесок і зусилля секретарів на робочому місці і сприяти популяризації серед населення секретарських і адміністративних посад.

У 2000 році свято за назвою День секретаря (Professional Secretaries Day) переросло у День професійних адміністративних працівників (Administrative Professionals Day).

Детальніше про це та інші святкові дні - у проекті ЛІГА.Досьє >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини