RU

Сьогодні прилетять евакуйовані з Місурати українці

22.04.2011, 09:55
Сьогодні прилетять евакуйовані з Місурати українці - Фото
70c58ba39ec665d73193eba9b728831b.jpg

Сьогодні прилетять евакуйовані з Місурати українці
Сьогодні вранці зі Стамбулу в Київ рейсом турецьких авіаліній повинні прибути 19 громадян України, евакуйованих із Лівії. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, який є главою робочої групи, яка має оперативно вирішувати питання з забезпечення безпеки громадян України на території держав Північної Африки і Близького Сходу.

Як повідомляє прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі, А. Клюєв зазначив, що він підписав розпорядження, в якому ряду міністерств і відомств доручено забезпечити зустріч, комфортне проходження усіх процедур, а також доставку за місцем проживання в Україні прибулих громадян.

За словами віце-прем'єра, ці громадяни були вивезені 18 квітня з Місурати на зафрахтованому Міжнародною організацією міграції судні. Спочатку українці були доставлені в Єгипет, а потім через Стамбул літаком вони повернуться в Україну.

А.Клюєв зазначив, що українське МЗС продовжує надавати допомогу громадянам України в евакуації з території Лівії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок бойових дій у лівійському місті Місурата загинув громадянин України, ще один українець дістав поранення.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини