RU

Сьогодні львівські школи закриваються на карантин

09.12.2010, 10:00

З сьогоднішнього дня і до особливого розпорядження міського голови з метою запобігання поширенню захворюваності у львівських школах вводиться карантин. Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, таке рішення прийняла міська комісія техногенної та екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

За інформацією державної санітарної епідеміологічної служби у м. Львові за період з 29 листопада по 5 грудня зареєстровано 6158 хворих на грип і ГРВІ. Захворюваність серед дітей 7-14 років залишається високою і становить 1444 випадків, інтенсивний показник перевищує епідпоріг у 1,8 разу.

За два дні, 6 і 7 грудня, у Львові захворіло 3808 осіб, з них 2233 дитини. Зокрема захворіло 368 дітей віком до 2 років, 772 дитини 3-6 років, 1093 дитини 7-14 років.

"У попередні тижні загальний епідемічний поріг перевищений по місту Львову не був. Істотне зростання захворюваності відзначили у понеділок. Станом на 6 грудня у віковій групі 7-14 років епідемічний поріг перевищив 79% від епідемічного порога за тиждень", - зазначила в.о. головного державного санітарного лікаря Львова Вікторія Ніжник.

У зв'язку з цим вчора на засіданні комісії техногенної і екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якої була заслухана інформація в.о. головного санлікаря Львова щодо ситуації із захворюваністю дітей, особливо шкільного віку, було прийнято рішення про введення обмежувальних заходів у середніх школах міста.

У дитячих дошкільних закладах карантину не вводять, проте моніторинг захворюваності триватиме.

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини