Сніданки не допомагають схуднути: все якраз навпаки - вчені

06.02.2019, 10:39
Сніданки не допомагають схуднути: все якраз навпаки - вчені - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Люди, котрі нехтували щоденним ранковим прийомом їжі, важать менше, ніж адепти принципу "те, що з'їв вранці, не відкладається", кажуть австралійці

Дослідження групи вчених з Університету Монаша в Мельбурні показало: гіпотеза про те, що сніданок знижує щоденну кількість спожитих калорій і, тим самим, веде до схуднення, не підтверджується. Про це з посиланням на їх дослідження пише видання MedScape.

Дослідники виявили, що вага людей, які пропускають сніданок, була в середньому на 440 грам менше, ніж у тих, хто приймає їжу вранці. Останні споживають на 260 калорій в день більше.

При цьому, зазначають вчені, потрібно брати до уваги спосіб життя учасників дослідження: люди, які регулярно снідають, ймовірно, більш свідомі по частині здоров'я, і ​​їдять якісні продукти.

Вчені чесно попереджають: "Так як якість вивчених досліджень (використано 13 наукових робіт про вплив сніданку на здоров'я, - ред.) була переважно невисокою, наші висновки слід інтерпретувати дуже обережно".

"І хоча регулярне вживання сніданку може мати інші важливі наслідки, такі як підвищення концентрації уваги і рівня уважності в дитинстві, необхідно дотримуватися обережності при рекомендації сніданку для схуднення у дорослих, оскільки це може мати протилежний ефект", - йдеться в їх висновках.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами