RU

Сніцарчук і Содель уклали мирову угоду з Тітушком

30.08.2013, 16:20
Сніцарчук і Содель уклали мирову угоду з Тітушком - Фото
ac6877ae12feb2824e9e5cd114ec67ec.jpg

Тележурналістка Ольга Сніцарчук і фоторепортер Влад Содель уклали угоду про примирення з Вадимом Тітушком, Михайлом Пшуком і Сергієм Приходьком, які звинувачуються у нападі на журналістів 18 травня. Відповідне рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні суду, про що ЛІГАБізнесІнформ розповіла сама Сніцарчук.

Підписання такої угоди означає, що обвинувачені визнають свою провину. Сніцарчук уточнила, що ще один обвинувачений Андрій Ярошенко відмовився підписувати мирову угоду.

Зараз суддя Людмила Радунська пішла в дорадчу кімнату для написання вироку з урахуванням мирової угоди. Звинувачення проти Ярошенка винесли в окреме провадження, і засідання по ньому продовжиться 13 вересня.

Сніцарчук на своїй сторінці у Facebook написала, що угода про примирення між журналістами і трьома підсудними передбачає їх визнання провини і покарання. "Троє підсудних визнають провину за обома статтями - 296 і 171. Вадим Тітушко - 3 роки позбавлення волі. Покарання відбувати умовно - випробувальний термін 2 роки. Сергій Приходько і Михайло Пшук - 2 роки, відбувати умовно з випробувальним терміном 1 рік 6 місяців. Якщо протягом цього часу щось десь порушать, відбувати покарання повністю. Крім того, відшкодування матеріальної та моральної шкоди. Крім того, публічні вибачення в суді перед усіма журналістами. Це цивілізоване вирішення нецивілізованої ситуації", - написала вона.

Нагадаємо, в ході бійок 18 травня в Києві постраждали двоє журналістів - Ольга Сніцарчук та Владислав Содель. Головний підозрюваний у справі - Вадим Тітушко. Йому інкримінують перешкоджання журналістській діяльності. Пізніше міліція затримала і висунула звинувачення ще трьом особам: Приходьку, Ярошенку і Пшуку, їхні справи об'єднали зі справою Тітушка.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини