RU

Смертність в Україні на 30% перевищує народжуваність

22.11.2010, 17:15

Протягом третього кварталу 2010 року народжуваність в Україні, порівняно з першими двома кварталами, зросла у всіх регіонах, крім Харківської і Дніпропетровської областей. До того ж смертність по Україні все ще перевищує народжуваність на 30%. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Міністерства юстиції.

Після спаду народжуваності, зафіксованого в Україні у першому кварталі поточного року, з другого кварталу спостерігається зростання кількості народжень. А протягом серпня-жовтня у різних регіонах країни було зареєстровано від 2% до 23% більше народжень, ніж за травень-липень.

Зокрема на 23% більше народжень зафіксовано у Полтавській області, на 19% - у Криму, на 17% - у Донецькій області, на 16% - у Запорізькій, Київській, Сумській областях і Севастополі, на 15% - в Одеській і Чернівецькій, на 14% - у Кіровоградській, Миколаївській і Херсонській, на 12% - у Закарпатській і Черкаській областях, на 11% - в Рівненській області і Києві, на 9% - у Тернопільській і Чернігівській областях, на 7,5% - у Хмельницькій, на 6% - в Житомирській, на 5% - у Вінницькій, Волинській і Луганській областях, 3,5% - у Львівській, на 2% - в Івано-Франківській області.

До того ж протягом третього кварталу народжуваність перевищила смертність у шести регіонах - Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернівецькій областях і у м. Києві.

Порівняно з початком року, протягом серпня-жовтня співвідношення народжуваності і смертності поліпшилося на користь народжуваності - на 15% порівняно з першим кварталом, на 5% порівняно з іншим.

Демографічна ситуація: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини