RU

Сміття з Ялти вивозитимуть у степовий Крим

10.09.2008, 15:58

Із 1 вересня тверді побутові відходи (ТПВ) з Ялтинського регіону будуть вивозитися в район степового Криму. Вже підписано відповідні договори, за рахунок коштів міського бюджету побудовано сміттєперевантажувальну станцію і закуплено 40-тонні сміттєвози для транспортування відходів.

Як повідомляє прес-служба Ялтинської міськради, у зв'язку із зростанням витрат на вивезення сміття збільшиться і тариф на ці послуги. Але в міськраді запевнили, що на мешканцях Ялти це не позначиться. Для юридичних осіб плата за вивезення сміття складе близько 80 грн. за 1 кубометр. Міськрада Ялти закликала депутатів міськради Алупки ухвалити аналогічні рішення.

На підготовчі роботи із вивезення сміття у степовий Крим і рекультивації полігону ТПВ у Гаспрі із бюджету міста виділено 10 млн. грн. Науково-дослідний інститут "Кримкомунпроект" (Сімферополь) запропонував владі Ялти проект реконструкції полігону ТПВ в селищі Гаспра, що вже вичерпав свій ресурс, підсумком якої стане висадження на території колишнього звалища дерев. Фахівці прогнозують, що на весь процес рекультивації піде 3-4 роки, а загальна вартість проекту складе близько 20 млн. грн.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини