RU

Складено список найрозумніших сучасників

23.01.2013, 14:29
Складено список найрозумніших сучасників - Фото
Гаррі Каспаров (фото - ЕРА)
Міжнародна організація Super Scholar, яка оцінює інтелектуальний рівень учнів, склала список десяти сучасників з найвищим IQ.

Як повідомляє іспанська газета El Mundo, усередині списку немає верхніх і нижніх позицій, як це зазвичай буває в рейтингах, оскільки оцінка інтелекту - справа суб'єктивна, і неясно, що важливіше - рівень IQ або реальні досягнення.

У список найвидатніших розумів, які нині живуть на планеті, потрапив учений Стівен Хокінг, один із засновників Microsoft Пол Аллен, 13-й чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров, фізик Кім Унг-Йонг, телевізійник Рік Роснер, актор Джеймс Вуд.

IQ Хокінга - 160 балів, на його рахунку не менше 14-ти премій і сім написаних книг.

Аллен з рівнем IQ в 170 балів покинув Microsoft ще в 1983 році. Після відходу став займатися інвестуванням, субсидував створення першого приватного суборбітального корабля SpaceShipOne, який витримав два успішних цивільних космічних запуски і таким чином виграв Ansari вклав гроші в будівництво радіотелескопу для пошуку позаземного життя, витратив більш ніж $1 млрд. на розвиток таких компаній, як America Online, Inc. (AOL), Ticketmaster, Egghead Software.

Кім Унг-Йонг потрапив до Книги рекордів Гіннесса, як людина з найвищим IQ на планеті (210). Вундеркінд почав говорити в шість місяців, у три роки розмовляв чотирьома мовами і був запрошений слухачем на заняття з фізики в Ханьянскому університеті (Південна Корея). Вже тоді він вирішував інтегральні і диференціальні рівняння. У 16 років Кім Унг-Йонг захистив дисертацію з фізики, науки, якій присвятив усе життя.

Рік Роснер з IQ 192 бали працював швейцаром, офіціантом і моделлю, поки не влаштувався сценаристом на телебачення.

IQ Гаррі Каспарова становить 190 балів. Він рекордно довго був чемпіоном світу з шахів, балотувався в президенти Росії. У 2005 році оголосив про закінчення шахової кар'єри. Вважається одним з лідерів російської опозиції, регулярно виступає з жорсткою критикою на адресу Володимира Путіна.

Американський актор Джеймс Вуд (IQ 180) - володар премій "Еммі", "Золотий глобус", двічі номінувався на "Оскар".

Автори дослідження відзначають, що IQ вище позначки 140 (рівень "геніальності") на сьогодні можна виявити у 0,5% населення Землі. Нормою вважається IQ від 90 до 110 балів.

Джерело: Инопресса
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини