RU

Ситуація в Україні стабілізується до середи - Вілкул

25.03.2013, 15:58
Ситуація в Україні стабілізується до середи - Вілкул - Фото
Олександр Вілкул
До середи, 27 березня, ситуація в Україні через погодні умови має нормалізуватися. Після ліквідації надзвичайної ситуації в країні "буде серйозний розбір польотів". Про це на засіданні штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій заявив віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Вілкула, за два дні ситуацію в Україні у зв'язку з важкими погодними умовами вдалося стабілізувати, а через два дні - ситуація має нормалізуватися. "У середу ситуація не повинна відрізнятися від середи минулого тижня", - заявив віце-прем'єр.

За його словами, після нормалізації ситуації в країні "буде серйозний розбір польотів". "Так просто ця ситуація не закінчиться.... Я думаю, буде прийматися рішення, в тому числі і кадрові, на всіх рівнях. В той же час потрібний аналіз "плюсів" і "мінусів", - сказав Вілкул.

Також віце-прем'єр доручив всім міністерствам і відомствам ще раз проаналізувати плани ліквідації аварії, плани реагування на надзвичайні події.

"Ми зв'язувалися з координації робіт з сусідами і з заходу, і з півночі, тому що там приблизно така ж ситуація. Ми бачимо, що порівняно з багатьма колегами наші служби гідно виходять із ситуації. Тим не менш, нам необхідно проаналізувати складності, нові виклики, досвід наших сусідів - і європейців, і росіян ", - зазначив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини