Схуднути з користю для здоров'я: Супрун сказала, що потрібно їсти

13.11.2018, 13:19
Схуднути з користю для здоров'я: Супрун сказала, що потрібно їсти - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

В.о. міністра охорони здоров'я зазначила, що бобові в щоденному раціоні суттєво сприяють зниженню тиску і схудненню

В одному з досліджень було виявлено, що споживання однієї чашки бобових в день протягом трьох місяців допомагає знизити вагу і зменшити обсяг талії, нормалізувати рівень цукру в крові і знизити рівень холестерину. Про це у себе в Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

За її словами, в середньому учасники дослідження схудли на 2,7 кг і зменшили обсяг талії на півтора сантиметра.

"У дослідженні учасники споживали близько однієї чашки бобових в день протягом 2,5 місяців. Було зафіксовано, що бобові в щоденному раціоні суттєво сприяють зниженню тиску. Вчені розглядають бобові навіть як частинe лікування артеріальної гіпертензії і в цілому проблем з тиском", уточнила чиновник.

Вона додала, що бобові допомагають контролювати рівень холестерину. "Бобові містять велику кількість клітковини, особливо - вузький розчинної клітковини, яка має здатність зв'язувати молекули, пов'язані з холестерином. У деяких дослідженнях також було виявлено, що бобові (не соєві) сприяють зниженню рівня холестерину (в середньому на вісім пунктів)", - зазначила Супрун.

В.о. міністра охорони здоров'я радить, що якщо людина не вживала багато бобових, то варто збільшувати їх кількість в раціоні поступово. "Через високий вміст клітковини, вони здатні викликати здуття і тимчасову біль в животі", - попередила Супрун.

Вона розвіяла міфи, що спина болить переважно у літніх людей, спортсменів і тих, хто багато тренується або має проблеми з поставою.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих