Штраф за незаконні мигалки на машинах збільшено до 50 тис.грн.

07.12.2011, 14:22
Штраф за незаконні мигалки на машинах збільшено до 50 тис.грн. - Фото
d67e8dd8d285a9a8c4a9b35b1ad03ded.jpg

Верховна Рада Україна в 50 разів збільшила штрафи за незаконне використання спеціальних світлових і звукових сигналів на автомобілях

За відповідні зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або сигнальних пристроїв N9293 проголосували 270 карток народних депутатів, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Згідно з прийнятими змінами, штраф за незаконно встановлені світлові або звукові сигнальні пристрої збільшується з 50-60 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян до 2500-3000 н.м.д.г. При цьому передбачена конфіскація незаконно встановлених пристроїв.

Також ДАІ надається право забороняти експлуатацію транспортного засобу до демонтажу незаконно встановлених світлових або звукових сигнальних пристроїв. Перед голосуванням за документ в цілому депутати за пропозицією комуністів доручили при підготовці документа внести в нього уточнення щодо того, що дані зміни не поширюються на агітаційні машини.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов