RU

Шкарлет заявив, що Міносвіти не отримувало скарг на дисертацію Киви

14.06.2021, 11:36
Шкарлет заявив, що Міносвіти не отримувало скарг на дисертацію Киви - Фото
Сергій Шкарлет (Фото: пресслужба МОН)

Міністерство освіти не отримувало ніяких скарг на наукову роботу, яку захистив народний депутат від  ОПЗЖ Ілля Кива. Про це в інтерв'ю Радіо Свобода заявив голова відомства Сергій Шкарлет.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Було дуже багато опору в соцмережах. Жодного заперечення в Міносвіти взагалі не надійшло. І навіть сьогодні, коли справа щодо дисертації надійшла, ніяких фактів, нічого немає. Опір який? У соцмережах? Ну він завжди був. І проти мене був опір великий", – підкреслив міністр.

За словами Шкарлета, зараз в міністерстві знаходяться тільки "особиста справа і основний документ". Він заявив, що якщо у когось є підтвердження якихось фактів, то людина повинна офіційно під цим підписатися, а "не просто з соцмереж кинути знеособлену інформацію".

  • 26 квітня Кива захистив кандидатську дисертацію "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)". 13 членів комісії одноголосно підтримали те, щоб Киві дати ступінь кандидата наук.
  • На захист Киви не пустили низку журналістів.
  • Наступного дня після публікації розслідування Bihus.Info про кандидатську дисертацію Киви Міжрегіональна академія управління персоналом, де він проходив аспірантуру, опублікувала у себе на сайті збірники науково-практичних конференцій з матеріалами Киви, яких раніше не було.
  • 8 червня в Міносвіти заявили, що перевіряють дисертацію і атестаційну справу Киви.

Читайте також: Bihus.Info: Дисертація Киви – це "треш" і "графоманія" з підробленими документами: відео

Дарья Мостовая
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини