Шість європейських країн створили групу швидкого реагування на кібератаки

06.03.2020, 11:04
Шість європейських країн створили групу швидкого реагування на кібератаки - Фото
Фото: kam.It

Шість європейських держав організували команду швидкого реагування Cyber ​​Rapid Response Team. Вона буде готова в будь-який час відповісти на кібератаку, пише міністерство оборони Литви.

Угоду підписали Естонія, Хорватія, Польща, Нідерланди, Румунія та Литва. Документ закріплює законну роботу команди кіберреагування на території різних країн. Він також визначає її легальний статус, передбачає конкретні процедури і зобов'язання співпраці.

Команду Cyber ​​Rapid Response Team сформують із цивільних і військових. Вона буде готова відповідати на кібератаки як віртуально, так і фізично підключатися до розслідування інциденту.

Кіберсили зможуть реагувати на інциденти у країнах, які підписали угоду, а також у країнах-спостерігачах. Останніми є Бельгія, Греція, Іспанія, Італія, Франція, Словенія і Фінляндія. В майбутньому кіберсили зможуть працювати і в структурах ЄС.

З ініціативою створення сил реагування на кіберзагрози Литва виступила в 2017 році. У 2018 році протокол про наміри підписали міністри оборони Литви, Естонії, Хорватії, Нідерландів і Румунії.

Команда Cyber ​​Rapid Response Team почала чергування в 2019 році. Першу мультинаціональну команду сформують цього року.

Читайте російською: Шесть европейских стан создали группу быстрого реагирования на кибератаки

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина