RU

Щодо маріупольських педофілів порушили ще одну кримінальну справу

18.11.2010, 11:20
Щодо маріупольських педофілів порушили ще одну кримінальну справу - Фото
f982013bd4723efbc6cd0eff01da953c.jpg

Щодо маріупольських педофілів порушили ще одну кримінальну справу
Прокуратура Маріуполя порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості щодо посадових осіб навчальних закладів, вихованок яких розбещували в одному з нічних клубів міста. Раніше слідчий відділ УМВС у Донецькій області порушив кримінальну справу за ч. 2 ст. 302 (Створення чи утримання кубел розпусти і звідництва) щодо бізнесменів, які займалися розбещенням. Про це пише газета "Сегодня".

За даними видання, дані про прізвища затримані, точну кількість постраждалих (за первинною інформацією, - близько 200 дівчаток), а також номера інтернатів, вихованки яких брали участь в оргіях, - офіційно закриті. "Вже дуже непростих людей заарештували", - пояснило джерело в міськуправлінні МВС Маріуполя (ними, за даними газети, виявилися два відомих бізнесмена - Микола Ш. і Сергій Е.).

"Можу тільки точно сказати, що діти-сироти з інтернату N1 не могли бути залучені у цьому. Вони самі нікуди не виходять. Тільки у супроводі педагогів. Ввечері там все під замками - це закритий заклад. Бігунів там взагалі не було останні декілька років, після того, як там змінився педагогічний склад. Там зараз дуже сильний завуч. До неї діти там іноді тікали", - розповіла Людмила Прунчак, начальник служби у справах дітей маріупольської міськради. За її словами, служба не отримувала повної інформації від правоохоронців про постраждалих. "Ми чекаємо закінчення слідства, після чого отримаємо список, і почнемо роботу з цими дітьми, їхніми сім'ями і піклувальниками", - заявила вона.

Як з'ясувало видання, на "секс-уроках" у нічному клубі бізнесменів побували, зокрема, вихованки школи-інтернату N2, де вчаться 221 особа з малозабезпечених, багатодітних і неповних сімей. Були там діти і з інших навчальних закладів. Яких ще - поки невідомо.

Про те, що раніше інформації про дикі оргії з дітьми у нічному клубі не було, клянуться і в міськраді. "Ми перевірили свою базу щодо дітей – ніяких сигналів за фактами розбещення раніше не зазначено", - каже Л.Прунчак, начальник служби у справах дітей.

Більш інформованими, ніж чиновники, педагоги і міліція, виявилися жителі Маріуполя. "Цей клуб має погану славу року так з 2001-2002-го, хоч міліція каже, що дітей розбещували останні 2 роки. Але чутки давно ходили, що там дівчатам у вино щось підмішують, а потім ґвалтують. Останнім часом батькам вхід туди був категорично заборонений. Прийшли якось забрати племінницю, а нас всередину не пустили - сказали, що ді-джей оголосить, і вона вийде, - розповіла Неллі Петрівна, жительница Лівого берега. - Невже міліція не могла раніше перевірити цей клуб?!".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Маріуполі затримані двоє бізнесменів, які займалися розбещенням малолітніх дітей у віці від 11 до 15 років.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини