RU

Щоб вивезти туристів з Криму, пустять додаткові поїзди

04.08.2010, 09:15

На серпень буде призначено додаткові поїзди для полегшення туристам можливості виїхати з Криму. Про це заявив начальник пасажирської служби Придніпровської залізниці Анатолій Михайлов на прес-конференції в Сімферополі.

Як передає агентство "е-Крим", за словами А.Михайлова, в червні-липні в Крим прибуло на 220 тис. пасажирів, або на 11,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Згідно з оцінками, 49 тис. осіб в серпні масово почнуть залишати півострів.

Він відзначив, основна маса туристів буде виїжджати з Криму у другій половині серпня. У зв'язку з цим з 13 серпня за домовленістю з Московською залізницею вона призначить п'ять додаткових поїздів. Також один додатковий поїзд буде наданий Білорусією, два - українською Південно-Західною залізницею і один - Придніпровською залізницею. Крім цього 16 серпня Придніпровська залізниця пустить ще один поїзд. Загалом до 16 серпня буде ходити 40 поїздів кримського напряму.

Він також вказав, що якщо порівнювати з двома минулими роками, то, незважаючи на збільшення пасажиропотоку, кількість поїздів не додалася. Забезпечити своєчасний виїзд відпочиваючих працівники залізниці планують за рахунок збільшення кількості рейсів, при цьому скоротиться час простою поїздів у дорозі.

Як розповів А.Михайлов, загалом до курортного сезону було підготовлено 1109 вагонів при необхідному 1251 вагоні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що залізничники забезпечують попит пасажирів на квитки в напрямку з Києва у Крим, і в поїздах є вільні місця.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини