RU

Щоб домогтися хабаря від іноземця, інспектор ДАІ викликав перекладача

11.08.2011, 11:19

У Донецькій області передано до суду справу інспектора ДАІ, який вимагав від іноземця хабар в сумі 1500 гривень.

Інспектори ДАІ на посту ДПС в Мангуші Донецької області зупинили представницький Mercedes громадянина Бельгії, який перед постом порушив правила - повернув не з того ряду. Бельгієць своєї провини заперечувати не став. Проте інспектор почав наполягати, що штраф треба сплатити на місці, причому назвав суму в 1500 гривень - тоді як згідно із законом максимальний штраф 340 гривень, - передає Комсомольська правда.

"Однак іноземець ніяк не міг зрозуміти, що ж хоче від нього "пан офіцер". На фразу російською "давай тисячу п'ятсот!" і, схоже, єдину вивчену в ході спецкурсів до Євро-2012 англійською no problеm бельгієць лише радісно посміхався і кивав у відповідь. Так продовжувалося близько півгодини, поки в переговори не вступила перекладачка, яка супроводжувала мандрівника. Вона-то й зуміла дохідливо пояснити бельгійцю, що тут так прийнято - платиш більше і повз касу і лише тоді наступає no problеm", - пише видання. В результаті бельгієць був вимушений сплатити штраф "на місці".

Однак, від'їхавши від поста, іноземець подзвонив в посольство попросити пораду. В результаті дипломати відправили його писати заяву в міліцію і прокуратуру. "Незважаючи на те, що працівник ДАІ не був затриманий при отриманні хабаря, слідству прокуратури Першотравневого району вдалося зібрати достатньо доказів, які вказують на наявність ознак злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 КК (отримання хабаря). Слідство завершено, справу із обвинувальним висновком направлено до суду", - повідомила прес-секретар прокурора Донецької області Яна Соболєвська. Інспектору ДАІ тепер загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

ДАІ та ситуація на дорогах: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини