RU

Що найбільше приваблює чоловіків у жінках, - дослідження

11.09.2012, 11:41
Що найбільше приваблює чоловіків у жінках, - дослідження - Фото
5dce1a7717e0795f31e5b8a3c6654aef.jpg
У розвинених країнах сучасних чоловіків в жінках приваблює інтелект, з'ясували вчені з Йоркського університету (Торонто, Канада) під керівництвом доктора Марселя Зентнера.

Як повідомляють novostiua.net, такі висновки фахівці зробили на підставі результатів анкетування 12 тисяч чоловік з 30 країн світу. Добровольців просили вказати, які риси, на їхню думку, є найціннішими в потенційному партнері. При аналізі відповідей експерти враховували індекс гендерної рівності в тій чи іншій країні.

Виявилося, що в країнах, де даний індекс найменший, спостерігається традиційна картина вибору партнера - чоловіків найбільше цікавлять кулінарні здібності жінок і їх пишні форми. Що стосується жінок, то вони віддають перевагу матеріально забезпеченим чоловікам. У країнах з відносно рівноправним суспільством складається протилежна картина: чоловіків в дамах найбільше приваблює інтелект, а для жінок здатність чоловіків забезпечувати сім'ю стає не настільки важливою.

"Наше дослідження показує, що збільшення індексу гендерної рівності в суспільстві реально може змінити нашу думку про протилежне поле", - зробив висновок Марсель Зентнер.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини