Що для українців означає Новий рік - опитування

29.12.2016, 15:48
Що для українців означає Новий рік - опитування - Фото
05e8f043f5d259580a2ecd8fdfd30b79.jpg

Соціологи дізналися, які популярні традиції святкування Нового року в українців, і що асоціюється у громадян із цим святковим періодом

Для більшості українців Новий рік - це привід провести час з сім'єю і друзями. Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією Kantar TNS.

Зустріч нового року як привід зібратися всією сім'єю назвали 54% респондентів, 42% розглядає свято як привід порадувати близьких і друзів подарунками, для 40% - це можливість весело провести з ними час.

Тільки один відсоток опитаних розглядає свято як старт нового етапу в житті, при тому що для 37% це привід задуматися над своїм життям і досягненнями, а для 15% - можливість заново почати або кардинально змінити життя.

Головною метою смачно поїсти на Новий рік назвали 13% респондентів, а отримати подарунки - 8%.

Чотири відсотки українців, згідно з опитуванням, взагалі не вважають Новий рік святом.

Серед головних асоціацій свята респонденти назвали ялинку (66%), мандарини (46%) і сім'ю, дітей (38%).

Шампанське і салат "Олів'є" користуються меншою популярністю: за них проголосували 24 і 19% відповідно.

З Дідом морозом Новий рік асоціюють 28%, а зі Снігуронькою - тільки 4% опитаних. Менш популярні символи свята - подарунки і солодощі.

Сніг і холод як головну асоціацію свята назвав тільки один відсоток респондентів.

Опитування провела компанія Kantar TNS. Дослідження проводилося з 18 по 23 листопада 2016 року методом онлайн опитування.

Опитано було громадяни України (крім жителів Автономної республіки Крим), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка - 1 тисяча респондентів.

29 грудня 2016 року повідомлялося, що найбажанішими подарунками, які хотіли б отримати українці на Новий рік, є гроші, романтична подорож і побутова техніка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев