RU

Шаров просить врахувати в Бюджеті-2009 кошти на міграційну політику

29.09.2008, 11:23

Голова Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Ігор Шаров попросив Прем'єр-міністра Юлію Тимошенко розглянути питання про включення до проекту Держбюджету України на 2009 рік необхідних коштів для фінансування заходів, спрямованих на створення єдиного центрального виконавчого органу в сфері міграції.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі народного депутата, І. Шаров звертає увагу на "загострення проблем, пов'язаних із нестримною нелегальною міграцією і накопиченням нелегальних мігрантів у державі".

"Аналіз міграційної ситуації свідчить, особливо на фоні договорів України про реадмісії, зокрема, з Європейським Союзом, що міграційні процеси в середині країни стають неконтрольованими, - зазначає народний депутат у своєму депутатському запиті. - Жодне з численних відомств, які сьогодні займаються питаннями міграції, не володіють точними даними щодо кількості нелегальних мігрантів, які в цей час перебувають у країні".

Разом із тим, І. Шаров зазначив: "Усупереч критичності ситуації, позиція уряду щодо формування державної політики в сфері міграції залишається невизначеною. У державі відсутня законодавчо закріплена міграційна політика, яка б визначала стратегічні напрями діяльності держави у цій сфері".

Нагадаємо, в Україні найближчим часом планується створити єдиний центральний орган виконавчої влади, на який буде покладено вирішення питань реалізації державної міграційної політики. "Для України як держави, яка поставила перед собою мету вступити до Європейського Союзу, досягнення відповідності європейським стандартам у сфері міграційного законодавства є одним з основних пріоритетів", - зокрема, заявила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини