RU

Шахтарі загрожують затопити рідне місто Януковича

04.03.2011, 10:40

Колектив водовідливного комплексу шахти "Червоний Жовтень" у місті Єнакієве (Донецька область), де народився Президент Віктор Янукович, загрожує припинити роботу в зв'язку з невиплатою зарплати. У цьому випадку територія міста може бути затоплена. Про це повідомляє прес-служба Профспілки працівників вугільної промисловості України.

"Шахтарів вже два місяці годують порожніми обіцянками, щоразу вигадуючи нову причину перенесення виплати грошей. А недавно керівництво ГП "Укршахтгідрозахист" заявило, що "грошей немає, навіть не чекайте", - йдеться у повідомленні.


"Люди обурені до межі, скільки можна випробовувати їхнє терпіння?! Влітку минулого року тільки загроза зупинки водовідливних установок змусила Мінвуглепром пригадати про нас і виплатити чотиримісячну заборгованість з заробітної плати, і ось знову така ж ситуація", - заявив голова первинної профспілкової організації шахти Юрій Тесля.

У профспілці зазначають, що зупинка шахти "Червоний Жовтень" може спричинити катастрофу для Єнакієва. "Якщо водовідливний комплекс припинить роботу, під водою опиняться території, на яких розташовані житлові будинки, загрожує підтоплення і шахтам, які діють", - йдеться у повідомленні.


Місячний фонд оплати праці на шахті "Червоний Жовтень" утворює з нарахуваннями 550 тис. грн., уточнили в профспілці.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини