Шість інститутів НАН України братимуть участь в проектах CERN

13.01.2017, 15:31
Шість інститутів НАН України братимуть участь в проектах CERN - Фото

Участь українських вчених у дослідженнях і експериментах CERN сприятиме надходженню додаткових інвестицій в Україну

Шість українських науково-дослідних інститутів будуть залучені до реалізації проектів Європейської організації ядерних досліджень (CERN). Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Йдеться про проекти CERN, не пов'язані з Великим андронним коллайдером.

"Існує ще ряд інших великих і малих експериментів, пов'язаних з прискорювальною ехнікою, фізикою плазми, астрофізикою, фізикою нейтрино, протонними і антипротонноми пучками. Саме до цих проектів Україна планує додатково залучити 6 науково-дослідних інститутів НАН України", - йдеться в повідомленні.

У Міносвіти зазначають, що участь українських вчених у дослідженнях і експериментах CERN сприятиме надходженню додаткових інвестицій в Україну. Українські підприємства отримають можливість виробляти продукцію для поставок в дослідницький центр.

Крім того, зараз обговорюється можливість розширення освітніх програм і курсів для українських вчителів і викладачів в CERN. Планується спростити умови для візитів і роботи молоді в організації. У CERN на 2 тижні будуть запрошені 24 студента з 5 країн, які пройдуть спеціальне навчання у вигляді лекційних курсів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих