Сестра В’ячеслава Чорновола розповіла про ексгумацію

02.06.2011, 17:45
Сестра В’ячеслава Чорновола розповіла про ексгумацію - Фото
fe6f7b583485138d2abba753d09ee2bf.jpg

Сестра колишнього лідера Народного Руху України В’ячеслава Чорновола Валентина розповіла про проведення Генпрокуратурою таємної процедури ексгумації тіла св

Сестра В’ячеслава Чорновола розповіла про ексгумацію

Сестра колишнього лідера Народного Руху України В’ячеслава Чорновола Валентина розповіла про проведення Генпрокуратурою таємної процедури ексгумації тіла свого брата.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Народного Руху, Валентина Чорновіл зазначила: "Приходжу сьогодні і бачу, що асфальтна доріжка розрита від могили. Я зрозуміла, що це підкоп, щоб витягнути труну. Я відразу ж звернулася до дирекції кладовища. Директор заспокоїв мене, що це проводили заміну потрісканого асфальту. Я повернулася до могили, оглянула її - і зрозуміла, що директор мене обдурив".

"Тоді я повернулася у дирекцію. Співробітники сказали мені, що директора вже немає, почали вимагати посвідчення особи і свідоцтво про смерть. "Що ви кричите?" - питають. Я кажу: "Кричу, тому що ви брешете". Пізніше виявилося, що директор насправді був на місці. Мене почали заспокоювати і говорити, що є такі речі, про яких треба, щоб ніхто не знав", - наголосила вона.

На її думку, якби хотіли зробити ексгумацію таємно - зняли б невеликий шматок асфальту і замаскували б цю ділянку. "А так - це було зроблене відверто цинічно", - сказала Валентина Чорновіл.

В’ячеслав Чорновіл: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт. Як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих