RU

Сестра В’ячеслава Чорновола розповіла про ексгумацію

02.06.2011, 17:45
Сестра В’ячеслава Чорновола розповіла про ексгумацію - Фото
fe6f7b583485138d2abba753d09ee2bf.jpg

Сестра В’ячеслава Чорновола розповіла про ексгумацію

Сестра колишнього лідера Народного Руху України В’ячеслава Чорновола Валентина розповіла про проведення Генпрокуратурою таємної процедури ексгумації тіла свого брата.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Народного Руху, Валентина Чорновіл зазначила: "Приходжу сьогодні і бачу, що асфальтна доріжка розрита від могили. Я зрозуміла, що це підкоп, щоб витягнути труну. Я відразу ж звернулася до дирекції кладовища. Директор заспокоїв мене, що це проводили заміну потрісканого асфальту. Я повернулася до могили, оглянула її - і зрозуміла, що директор мене обдурив".

"Тоді я повернулася у дирекцію. Співробітники сказали мені, що директора вже немає, почали вимагати посвідчення особи і свідоцтво про смерть. "Що ви кричите?" - питають. Я кажу: "Кричу, тому що ви брешете". Пізніше виявилося, що директор насправді був на місці. Мене почали заспокоювати і говорити, що є такі речі, про яких треба, щоб ніхто не знав", - наголосила вона.

На її думку, якби хотіли зробити ексгумацію таємно - зняли б невеликий шматок асфальту і замаскували б цю ділянку. "А так - це було зроблене відверто цинічно", - сказала Валентина Чорновіл.

В’ячеслав Чорновіл: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини