RU

Семиноженко обіцяє українцям ліки нового покоління

03.08.2010, 14:05

Українські вчені розробляють технології, які в найближчому майбутньому можуть стати основою для створення інноваційних ліків від основних хвороб людини - серцевосудинних, ендокринних і онкологічних. Про це заявив голова Державного комітету з питань науки, інновацій і інформатизації Володимир Семиноженко.

Як повідомляє прес-служба уряду, В.Семиноженко відзначив, що зараз готується проект концепції Державної цільової науково-технічної програми "Створення вітчизняних біомедичних технологій для забезпечення здоров'я населення", в якому одним з пріоритетних напрямів є біотехнології синтезу терапевтичних білків і їх адресної локалізації в організмі хворої людини.

"Цілеспрямовано стимулюючи розвиток таких проривних напрямів науки як біотехнології, Україна зможе вже через 4-5 років оволодіти критично важливими для суспільства технологіями лікування небезпечних хвороб", - заявив В.Семиноженко.

Він вказав, що досі в Україні розвивалися лише окремі технологічні ланки, необхідні для створення новітніх медичних препаратів. "Реалізація Програми дозволить створити цілісну і самодостатню індустрію сучасної біотехнології в Україні", - додав чиновник.

Нагадаємо, раніше В.Семиноженко заявив, що в Україні має з'явитися Державна програма з розвитку біотехнології медичного напряму.

Володимир Семиноженко: біографія і добірка новин >>>

Медицина: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини