RU

СБУ з'ясувала, чи несе витік із сервісу Cloudflare загрозу держбезпеці

28.07.2020, 15:38
СБУ з'ясувала, чи несе витік із сервісу Cloudflare загрозу держбезпеці - Фото
Ілюстрація - pixabay.com

Перевірка Служби безпеки України встановила, що в результаті витоку даних із сервісу Cloudflare загрози для державних ресурсів немає. Про це СБУ повідомила в Facebook.

"Кіберспеціалісти спецслужби перевірили ймовірність ризиків для роботи електронних ресурсів органів державної влади та об'єктів критичної інфраструктури в результаті витоку бази даних клієнтів компанії Cloudflare Inc. Перевірка встановила, що загрози державним ресурсам немає", - йдеться в повідомленні. Перевірка з'ясувала, що список IP-адрес вебресурсів, що з'явився у відкритому доступі, є узагальненою базою загальнодоступних даних. Тобто оприлюднені доменні імена з IP-адресами, доступні в мережі за допомогою стандартних запитів DNS. Загалом було опубліковано майже 2,6 млн таких записів.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Таким чином, оприлюднення загальнодоступних даних не несе додаткових ризиків для роботи вебресурсів, які обслуговує Cloudflare, зокрема для українських органів державної влади та об'єктів критичної інфраструктури", - резюмувала СБУ.

  • 26 липня кіберспеціалісти при Раді національної безпеки й оборони України виявили в DarkNet список із майже трьох мільйонів сайтів, які використовують сервіс Cloudflare для захисту від DDoS і ряду інших кібератак.
  • У 2016 році в Києві було відкрито центр обробки даних Cloudflare.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини