RU

СБУ вилучила в офіцера ЧФ РФ комплекс для "прослушки" телефонів

20.01.2009, 14:22

7 січня 2009 року в офіцера Чорноморського Флоту Російської Федерації під час перетину кордону було вилучено комплекс незаконного прослуховування громадян. Про це сьогодні журналістам повідомила керівник прес-служби Служби безпеки України (СБУ) Марина Остапенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами М.Остапенко, офіцер мав намір вивести цей комплекс в Росію.

За висновками експертів, вилучений комплекс було призначено для незаконного зняття інформації з каналу мобільного зв'язку. Зараз розшифровується інформація з комплексу. За попередніми даними, цей комплекс активно використовувався у Севастополі. Про цю ситуацію СБУ проінформувало ФСБ Росії.

Нагадаємо, у січні 2009 року СБУ вилучила 3 комплекси незаконного прослуховування громадян, а в грудні минулого року - ще один. За словами М.Остапенко, прослуховувалися народні депутати України і бізнесмени.

Також нагадаємо, що за два останні роки в органах місцевого самоврядування, осередках політичних партій, службових кабінетах підприємств і комерційних структур підрозділи СБУ виявили і вилучили близько 60 спеціальних технічних засобів для негласного отримання інформації. Серед них: прилади радіовипромінювання, система прихованої відео- і аудіозйомки інформації, в тому числі чотири комплекси моніторингу мереж стільникового зв'язку.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини