RU

СБУ хоче провокувати суддів хабарами

30.05.2011, 15:21

СБУ хоче провокувати суддів хабарами

У Службі безпеки України вважають за доцільне скасувати кримінальну відповідальність за провокацію хабарів суддям з метою підвищення ефективності викорінювання цього явища. Про це заявив начальник управління головного управління у боротьбі з корупцією і організованою злочинністю СБУ Віктор Трепак в рамках круглого стола на тему "Корупція і судова влада", який організував Інститут української політики.

Як повідомляє прес-служба СБУ, В.Трепак вказав, що для викорінення основних джерел суддівської корупції мають бути задіяні всі державні і громадські інститути. "Важко подолати корупцію у суді, коли громадяни самі шукають шляхи, як занести судді гроші", - підкреслює В.Трепак.

При цьому, як відзначив В.Трепак, для підвищення ефективності боротьби з корупцією потрібно законодавчо передбачити можливість провокування чиновників. "Якби законодавець скасував цю норму, і нам самим можна було провокувати хабарі, ми б могли краще працювати у викоріненні хабарництва", - сказав він, передає УНІАН.

Крім того, за словами В.Трепака, сьогодні існує безліч проблем і перешкод із документуванням співробітниками СБУ фактів хабарництва серед суддів.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини