RU

Сайти світових ЗМІ і сервісів не відкриваються: чому "впали" Spotify, CNN, Amazon, PayPal

08.06.2021, 14:32
Сайти світових ЗМІ і сервісів не відкриваються: чому
Фото: pixabay.com
оновлено

Сайти найбільших ЗМІ, музичні, розважальні ресурси та інші найбільші платформи зараз не працюють, повідомляє Liga.Tech.

З проблемами зіткнулися Spotify, CNN, Twitter, Amazon, Paypal і безліч інших сайтів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Винен в цьому CDN Fastly. У компанії розбираються над поломкою і працюють над її усуненням. Мережа доставки вмісту (CDN) – географічно розподілена мережева інфраструктура, що дозволяє оптимізувати доставку вмісту кінцевим користувачам інтернету.

Провайдери використовують CDN для збільшення швидкості завантаження користувачами аудіо-, відео-, програмного, ігрового та інших видів цифрового вмісту.

Оновлено: станом на 14:20 CDN Fastly виявила і виправила помилку. Сайти почали знову відновлювати роботу. Масовий збій тривав близько півтори години.

Сайти видавали повідомлення про помилку 503 ("сервіс недоступний") і повідомлення про те, що проблема виникла на Varnish cache server. Деякі сайти перезапустилися в аварійному режимі — Bloomberg, наприклад, вийшов з картинками низького дозволу і битими посиланнями на головній сторінці. А видання The Verge випускало хроніки аварії в форматі Google Docs.

Збій виявив уразливості глобального інтернету, пишуть користувачі соцмереж: раптово з'ясувалося, що значна і важлива частина мережевого трафіку (особливо новинного) проходить через "воронку" компанії, про яку більшість з них до цього моменту навіть не чули.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини