RU

Сайт IT-вакансій опублікував статистику за час карантину

17.04.2020, 10:56
Сайт IT-вакансій опублікував статистику за час карантину - Фото
Фото: pixabay.com

Український сайт пошуку роботи для IT-фахівців Djinni зафіксував зростання кількості вакансій з початку карантину. Динаміку вакансій за місяць Djinni опублікував у своєму Telegram-каналі.

Вказані дані з середини березня до середини квітня. Найбільше зростання зафіксоване в категоріях Gamedev, Lead і DevOps/Sysadmin.

Втім, у цій статистиці є нюанс - з 9 квітня на Djinni ввели безкоштовні вакансії, щоб підтримати айтішників і компанії в складній ситуації. Якщо кандидат перший відгукується на вакансію на сайті, то компанії не потрібно за це платити. Завдяки цьому кількість вакансій збільшилася. Проте, скорочення все одно спостерігається, особливо в рекрутингу та HR.

Статистику за той же період опублікував раніше сьогодні сайт DOU.ua (спочатку Djinni був його частиною). За її результатами більш помітно, що галузь переживає не найкращі часи. Найменше постраждали "вузькі" категорії C++, iOS/Mac і DevOps. Найбільше - PM, QA і Ruby.

13 квітня сервіс Опендатабот за результатами дослідження на основі даних з Work.ua констатував, що за останні 5 тижнів кількість нових вакансій в Україні скоротилася майже вдвічі, а загальна кількість активних вакансій впала на 25%.

"У сфері ІТ ситуація дещо краща, проте загальний тренд зберігається. За даними сайту пошуку роботи для розробників Djinni, кількість вакансій зменшилася в півтора рази порівняно з початком року", - повідомив Опендатабот.

Читайте російською: Сайт IT-вакансий опубликовал статистику за время карантина

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини