RU

Сім'я підозрюваного в нападі на банк у Донецьку не вірить міліції

06.01.2012, 12:33
Сім'я підозрюваного в нападі на банк у Донецьку не вірить міліції - Фото
Фото: ОстроВ
Сім'я Максима Рудичева посилається на показання свідків, які бачили, як Максим приїхав додому, на Петрівку, о 15.30, у той час як наліт стався близько 15:15. "Я особисто провів експеримент, - розповів тесть Рудичева Андрій Аксененков, якого цитує газета Сегодня. - Витратив 20 хвилин по вільній трасі з порушенням швидкості, їхав близько 110 км/год від Гурова до нашого будинку на Петрівці. А 29 грудня був передсвятковий день і в місті страшні пробки. Тоді і за 40 хвилин можна було домчати від місця злочину до будинку". На думку Аксененкова, Максим Рудичев - дуже зручна кандидатура для ролі нападника: "Там скрізь його відбитки пальців, так як він встановлював сигналізації".

У винність Рудичева не може повірити і його теща, Наталя Аксененкова. "У 2007 році у наших дітей була аварія. В Олі була черепно-мозкова травма, дві операції. Він її не кинув ні на хвилину, з нею сидів. Він себе зарекомендував як справжній мужик. Ставлення у нас до нього чудове. У 2011-му у них з'явилася дитина. Він Валерію любить. Не можу повірити, щоб він таке зробив, перестріляв людей і піддав свою сім'ю небезпеці. Морду може набити, заступитися за когось, але вбити - ні! " - каже вона. А за словами сестри Максима, Марини Садкової, показання з нього вибили силою.

Цю інформацію від родичів в МВС не коментують, мовляв, зібрано достатньо доказів. Нагадаємо, обидва підозрюваних були раніше судимі. Рудичев (колишній спецназівець) мав умовний термін. На це його рідні кажуть, мовляв, заступився за сестру, вліз у бійку, але більше в жодному криміналі участі не брав. А ось його кум Сергій Ломако відсидів строк за навмисне вбивство і його кілька разів затримували зі зброєю. Вийшов у 2010-му, а ось як поводився після того, його родина не розповідає - там зараз, як ми вже писали, траур по померлому днями батькові Сергія.

Тим часом адвокат Рудичева Володимир Моісеєнко каже, що його кілька днів не допускали до захисту Максима: "Я зустрівся з ним в перший раз тільки 4 січня. Зовні на ньому немає пошкоджень, але він мені сказав, що йому не давали спати і їсти кілька днів".

Нагадаємо, за підозрою в напад на ПриватБанк були затримані два жителі Донецька. Під час нападу на відділення банку 29 грудня були застрелені п'ятеро працівників: охоронець, касир, два менеджери та керуюча.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини