RU

"Сі Бриз-2010": українські десантники одягли німців у тільники

16.07.2010, 12:45

У рамках вчень "Сі бриз - 2010" в Україні німецькі десантники, за плечами яких не один десяток стрибків з парашутом, вперше здійснили стрибки з українського вертольота Мі-8 під українськими куполами. Сьогодні також заплановані спільні стрибки українських і німецьких десантників.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міноборони України, напередодні військові відпрацювали весь нюанс на військовому аеродромі "Шкільний" в Одесі. Там німці знайомили українців зі своїми парашутами і технікою завантаження і десантування з німецьких літаків С-160.

Головна мета вчень - боротьба з піратством. За словами командира авіаційної складової вчень "Сі бриз - 2010", капітана другого рангу Стіва Вілчинські, використання літаків на практиці допомагає швидше вистежувати піратські судна. "У боротьбі проти піратства ми повинні діяти як єдина міжнародна коаліція", - наголосив він. Підготовкою українських десантників німецькі інструктори залишилися задоволені.

Цього ж дня на полігоні "Широке поле" у Миколаївській області відбулися стрибки з парашутом українських морпехів, аеромобільної роти сухопутних військ з групою німецьких інструкторів з парашутно-десантної підготовки.

Загалом вчення дозволили 125 військовослужбовцям виконати 150 стрибків.

Нагадаємо, українсько-американські багатонаціональні миротворчі військово-морські вчення "Сі бриз" тривають з 12 до 23 липня. Головна тема вчень - планування і проведення міжнародної антипіратської операції.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини