RU

Розіграш найбільшого в історії України джекпоту завершився скандалом

12.12.2008, 10:21

Організатор найбільшої вітчизняної лотереї "Супер-Лото" підприємство "Українська національна лотерея" ухвалило безпрецедентне рішення. Воно відмовилося чекати, коли буде зірвано джекпот (26,6 мільйонів гривень), і поділило його на свій розсуд.

Як повідомляє газета "Дело", зокрема, 10 мільйонів від виграшу дісталися страховій компанії, назву якої лотерейники старанно приховують. Хоча, згідно з правилами, виграш мав дістатися гравцю, що вгадав 6 номерів з 52. Чиновники Міністерства фінансів, які відповідають за діяльність операторів грального бізнесу, всіляко відмовляються коментувати подію.

Оператор інформаційної лінії "Української національної лотереї" (УНЛ) заявив, що рішення про те, що джекпот треба поділити, було прийняте компанією, після того як тривалий час ніхто не зривав виграш. Найбільша сума джекпоту відійшла страховій компанії. Ще 5 мільйонів гривень пішло на новий джекпот, який зараз розігрується.

Інші гроші (10 мільйонів), запевняють організатори лотереї, вони поділили між гравцями, які вгадали п'ять виграшних номерів, тобто найближче підійшли до заповітного виграшу. "Дев'ять гравців, які зробили ставку 1 гривню, отримали 500 тисяч гривень виграшу, один гравець, у якого була ставка 2 гривні, - мільйон гривень, і три учасники лотереї (хто ставив по 3 гривні) отримали 1,5 мільйона гривень", - заявили організатори.

Страхову компанію, що отримала солідну суму, на інфолінії лотереї назвати не змогли, переадресувавши до головного офісу. Директор відділу маркетингу УНЛ Єлісей Стратієнко також не дав відповіді. "Я не знаю. Це питання до генерального директора, але його немає", – сказав він. При цьому про те, що гендиректора УНЛ Михайла Победімського немає, клерки головного офісу повідомляють протягом вже трьох тижнів.

Начальник Управління державного контролю за здійсненням лотерейної діяльності і азартних ігор Міністерства фінансів Олександр Андрєєв протягом трьох тижнів після так званого суперрозіграшу "Супер-Лото" не надав навіть формальної відповіді.

У свою чергу, президент Української асоціації діячів грального бізнесу Сергій Третьяков не знає, за який страховий випадок УНЛ перерахувала 10 мільйонів гривень своїй страховій компанії. "Ніколи не чув, щоб хтось страхував виграші. У законодавстві це не передбачено. Це може бути на рівні відносин між страховою компанією і оператором лотереї. Все залежить від договору страхування", – сказав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини