RU

Російський фішинговий сайт під видом "Дія" збирає дані банківських карток

12.04.2021, 14:43
Російський фішинговий сайт під видом
Фото: depositphotos.com

Спеціалізований структурний підрозділ Державного центру кіберзахисту CERT-UA (Computer Emergency Response Team of Ukraine) виявив фішинговий сайт, який під виглядом сервісу держпослуг "Дія" збирає дані банківських карток українців. Про це CERT-UA повідомило на своїй сторінці в Facebook.

На головній сторінці фішингового сайту користувачеві пропонується ввести ІПН для перевірки інформації щодо можливості отримання виплати 8000 гривень карантинної допомоги, після чого користувач перенаправляється на сторінку, яка повідомляє, що "Вам доступна виплата розміром 8 000 грн".

Після цього користувач перенаправляється на наступну сторінку, де йому пропонується ввести дані своїх кредитних карток, які потрапляють до зловмисників.

Українська міжбанківська Асоціація членів платіжних систем зазначила, що фішинговий сайт був зареєстрований 5 квітня на російському хостингу. Також Асоціація підготувала методичку, як визначати фішингові сайти.

Якщо Ви стали жертвою такого фішингу та ввели дані своєї кредитної картки Вам потрібно негайно повідомити про це представникам вашого банку, додає CERT-UA.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини