RU

Росія не підтвердила факти порушень прав росіян у Криму - МЗС

03.04.2014, 15:42
Росія не підтвердила факти порушень прав росіян у Криму - МЗС - Фото
30ca9b2f8e7617ad95a178f752524636.jpg
Російська Федерація не має доказів порушення прав російськомовного населення в Україні, і факти таких порушень не встановлено. Про це сьогодні заявив директор першого територіального департаменту МЗС України Микола Дорошенко, повідомляє Укрінформ.

"Твердження про порушення прав російськомовного населення є спекуляціями, що не мають доказової бази", - зазначив Дорошенко.

За його словами, виправдання інтервенції Росії до Криму необхідністю "захисту прав російськомовного населення" було б правдоподібним, якби були встановлені факти таких порушень. "Спочатку необхідно встановити факти, які б виправдали такі радикальні дії. А таких фактів немає, вони не встановлені", - вказав дипломат.

І, як зазначив Дорошенко, відсутність порушення прав національних меншин засвідчили фахівці, зокрема, з ООН, Ради Європи та ОБСЄ.

Нагадаємо, в Раді Європи раніше відзначили, що Україна виконала практично всі зобов'язання щодо захисту російської мови як мови нацменшин. Про це сказано в останній заяві Комітету експертів Європейської хартії регіональних мов і мов меншин щодо ситуації в Криму.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини