RU

Родичі свідка у "справі перевертнів" пікетують Апеляційний суд

02.09.2009, 10:42

Сьогодні проходить повторне пікетування Апеляційного суду Києва родичами Юрія Нестерова. Останній протягом тривалого часу був під захистом української держави як особа, на свідченнях якої базуються звинувачення, висунуті членам угрупування "перевертнів у погонах" під керівництвом колишнього співробітника МВС Ігоря Гончарова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в пікеті беруть участь близько 15 людей. Організатори чекають, що до опівдня їхня кількість збільшиться до 30.

Учасники пікету вимагають звільнення Ю.Нестерова з СІЗО. Рішенням судді Апеляційного суду Києва постанову про здійснення заходів щодо захисту Ю.Нестерова було скасовано, а самого Ю.Нестерова помістили у СІЗО міста Києва.

Нагадаємо, сам І.Гончаров, колишній співробітник МВС України, що був під слідством Генпрокуратури за звинуваченням в організації злочинного угрупування, помер 1 серпня 2003 року при підозрілих обставинах, незабаром після того, як пообіцяв слідству дати свідчення, пов'язані зі справою Георгія Гонгадзе.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини