Родичі свідка у "справі перевертнів" пікетують Апеляційний суд

02.09.2009, 10:42

Сьогодні проходить повторне пікетування Апеляційного суду Києва родичами Юрія Нестерова. Останній протягом тривалого часу був під захистом української держави як особа, на свідченнях якої базуються звинувачення, висунуті членам угрупування "перевертнів...

Сьогодні проходить повторне пікетування Апеляційного суду Києва родичами Юрія Нестерова. Останній протягом тривалого часу був під захистом української держави як особа, на свідченнях якої базуються звинувачення, висунуті членам угрупування "перевертнів у погонах" під керівництвом колишнього співробітника МВС Ігоря Гончарова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в пікеті беруть участь близько 15 людей. Організатори чекають, що до опівдня їхня кількість збільшиться до 30.

Учасники пікету вимагають звільнення Ю.Нестерова з СІЗО. Рішенням судді Апеляційного суду Києва постанову про здійснення заходів щодо захисту Ю.Нестерова було скасовано, а самого Ю.Нестерова помістили у СІЗО міста Києва.

Нагадаємо, сам І.Гончаров, колишній співробітник МВС України, що був під слідством Генпрокуратури за звинуваченням в організації злочинного угрупування, помер 1 серпня 2003 року при підозрілих обставинах, незабаром після того, як пообіцяв слідству дати свідчення, пов'язані зі справою Георгія Гонгадзе.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии