RU

Робота з дому може викликати безсоння і депресію - вчені

16.02.2017, 16:46
Робота з дому може викликати безсоння і депресію - вчені - Фото
Фото: соцмережі
Робота вдома може заощадити час, але вона також може бути причиною безсоння, депресії та стресу. Про це повідомляє Вестник здоровья.

Згідно з доповіддю Міжнародної організації праці ООН, робота за межами офісу може зробити людей вразливішими до розвитку психічних проблем.

Експерти вивчили вплив віддаленої роботи на здоров'я співробітників, проаналізувавши дані з 15 країн.

Вони виявили, що співробітники були продуктивнішими, перебуваючи за межами офісу. Однак дослідники відзначили, що робота на дому також несла в собі певні ризики - це було пов'язано зі збільшенням кількість робочих годин, вищою  інтенсивністю роботи і вторгненням роботи в особисте життя.

"Порівнявши співробітників, що працюють на дому, з офісними співробітниками, вчені встановили, що 41% людей, які працюють віддалено, відчували деяку ступінь стресу, тоді як для офісних працівників ця цифра склала лише 25%", - наголошується в повідомленні.

42% людей, які завжди працюють вдома, повідомили, що страждають від безсоння, в порівнянні з 29% людей, які мають стабільне робоче місце.

Медики нагадали, що позбавлення сну пов'язано з вищим ризиком смерті і зниженням продуктивності.

14 лютого психологи стверджували, що регулярні запізнення - не завжди ознака неповаги або неуважності.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини