RU

Робітника Палацу спорту засудили умовно через смерть журналіста

11.10.2013, 15:33
Робітника Палацу спорту засудили умовно через смерть журналіста - Фото
Юрій Данилов
Печерський районний суд Києва оголосив вирок начальнику відділу підготовки заходів київського Палацу спорту, з вини якого в листопаді минулого року загинув спортивний журналіст Юрій Данилов.

Як повідомляє прес-служба прокуратура Києва, встановлено, що причиною нещасного випадку стало грубе порушення зазначеним службовцям інструкції з дотримання безпеки при виконанні демонтажних робіт. Зокрема, не переконавшись у відсутності в залі сторонніх людей, начальник відділу наказав підлеглим розпочати роботи з установки сцени для концерту. При демонтажі цього обладнання утворився технологічний отвір шириною близько одного метра, в який і впав журналіст. Від отриманих травм Данилов загинув на місці.

Вироком суду посадовця визнано винним за ч. 2 ст. 272 КК України - порушення правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини, і засуджений до 5 років позбавлення волі з випробувальним строком на 2 роки.

Крім того, суд позбавив засудженого права обіймати посади на підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності, пов'язаних з безпекою виробництва строком на 2 роки.

Нагадаємо, трагічний випадок стався11 листопада 2012 року після закінчення хокейного матчу Україна - Польща, який висвітлював загиблий журналіст.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини