Росія намагається консолідувати проросійський електорат навколо одного кандидата, щоб привести до влади проросійські політсили. Про це заявив глава Служби безпеки України Василь Грицак на конференції з безпеки в Лондоні.
Для цього Кремль проводить інформаційні операції, організовує політичні вбивства, теракти і вдається до кібертероризму.
"Україна - полігон, де РФ відчуває знаряддя і тактику гібридної агресії, які потім застосовує для дестабілізації ситуації в США і країнах ЄС", - заявив Грицак.
Глава СБУ закликав цивілізований світ створити єдиний фронт і протидіяти російській гібридній агресії.
Читайте також: План знищення. Кремль реалізує стратегію розколу країни
Раніше в СБУ попередили, що російські спецслужби намагаються спровокувати в Україні міжконфесійний конфлікт - інсценувати захоплення церков "радикалами".