RU

Результатами зовнішніх тестів незадоволені майже 3 тис. випускників

25.07.2008, 11:51

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) завершив прийом та розгляд апеляцій на результати зовнішнього тестування у 2008 році. Так, загалом, у період з1 червня по 18 липня до УЦОЯО надійшло 2 820 апеляційних заяв учасників, які залишилися незадоволеними своїми результатами.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Інформаційному центрі незалежного оцінювання, це становить 0,28% від загальної кількості виконаних тестів. Переважно випускники подавали скарги на результати з української мови та літератури - 48,16% від загальної кількості апеляційних заяв - і з математики - 38,3%. Менше всього скарг викликали результати тестування із зарубіжної літературти та основ економіки - по 0,18%.

Результатом десяти засідань апеляційної комісії стало підвищення балів 12 учасникам тестування, що становить 0,43% від загальної кількості апелянтів і 0,0012% від усієї кількості виконаних тестів.

Нагадаємо, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) 1 серпня буде розміщено детальну інформацію про результати зовнішнього незалежного тестування. Результати представлять у вигляді таблиці в розрізі кожної адміністративно-територіальної одиниці (область, місто, район) і навчального закладу системи загальної середньої освіти, випускники якого брали участь у зовнішньому оцінюванні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини