RU

Рейтинг продажу смартфонів: Apple вперше не потрапила до трійки лідерів

02.11.2020, 13:18
Рейтинг продажу смартфонів: Apple вперше не потрапила до трійки лідерів - Фото
Apple iPhone

За підсумками третього кварталу перше місце на світовому ринку смартфонів повернула собі Samsung, яку в минулому кварталі випередила Huawei. Крім того, до першої трійки вперше увійшла Xiaomi, яка обігнала Apple, йдеться в дослідженнях компаній  IDC і Canalys.

У другому кварталі Huawei навіть посіла перше місце в рейтингу, завдяки хорошим позиціям на внутрішньому ринку Китаю. Цей ринок раніше за інших почав виходити з карантину, тому продаж на ньому швидко зріс. Що стосується Apple, то в третьому кварталі компанія скоротила продаж  через затримку з виходом нової лінійки iPhone 12. Таким чином компанія з Купертіно вперше покинула трійку лідерів.

За підрахунками IDC, світові поставки смартфонів в цілому за третій квартал знизилися на 1,3% до 353,6 млн проданих одиниць. Продаж Samsung зріс на 2,9%, до 80,4 млн штук. У Huawei продаж впав на 22%, до 51,9 млн. Сильніше за всіх зросла Xiaomi – на 42%, до 46,5 млн. А ось продаж Apple знизився на 10,6%, до 41,6 млн проданих смартфонів. На п'ятому місці опинилася китайська Vivo, продаж якої збільшився на 4,2%, до 31,5 млн.

Инфографика: idc.com

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Що стосується частки компаній в світовому продажі смартфонів, то позиції розподілилися таким чином: Samsung займає 23% ринку продажу мобільних телефонів, частка Huawei – 14,9%, Xiaomi і Apple – 13,5% і 12,4% відповідно. Варто зазначити, що світовий продаж смартфонів в цьому році знизився на 1%, до 348 млн. Однак порівняно з другим кварталом,  сильне падіння через пандемію, продаж смартфонів в третьому кварталі значно зріс –  на 22%.

Инфографика: canalys.com

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

  • Раніше повідомлялося, що Apple втратила $100 млрд ринкової вартості через падіння продажу iPhone.
  • У серпні 2020 року компанія TrendForce надала звіт, згідно з яким виробництво смартфонів рекордно впало.

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини