Reuters планує ввести платний доступ до статей - ЗМІ

03.07.2020, 15:15
Reuters планує ввести платний доступ до статей - ЗМІ - Фото
Фото: прес-служба НБУ

За останні кілька років значна частина великих видань ввела платну підписку

Агентство Reuters планує перенести частину своїх матеріалів за пейволл. Про це компанія оголосила своїм співробітникам,  повідомляє The Information без підтвердження Reuters.

За даними The Information, компанія анонсувала зміни у червні 2020 року. До лютого 2021 року вона планує зробити платним доступ до статей на певні теми, зокрема, про енергетику, а також розділу думок Breaking Views. При цьому агентство також має намір поміняти дизайн головної сторінки, щоб зробити більш помітною рекламу. Також Reuters відмовиться від даних сторонніх adtech-фірм, які використовуються для таргенингу.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Reuters стане одним з останніх безкоштовних новинних сервісів, які почнуть використовувати передплатну бізнес-модель, зазначає The Information. У 2018 році пейволл став використовувати найближчий конкурент Reuters - Bloomberg, за останні кілька років значна частина великих видань ввела платну підписку.

New York Times ввела платну підписку на сайті в березні 2011 року. За даними видання, в кінці березня 2020 року в нього було 5 млн цифрових передплатників, із них 3,9 млн платили за новини, 1,1 млн - за додатки. У січні-березні виручка компанії від підписки виросла на 5,4%, до $285,4 млн.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь