RU

Reuters планує ввести платний доступ до статей - ЗМІ

03.07.2020, 15:15
Reuters планує ввести платний доступ до статей - ЗМІ - Фото
Фото: прес-служба НБУ

Агентство Reuters планує перенести частину своїх матеріалів за пейволл. Про це компанія оголосила своїм співробітникам,  повідомляє The Information без підтвердження Reuters.

За даними The Information, компанія анонсувала зміни у червні 2020 року. До лютого 2021 року вона планує зробити платним доступ до статей на певні теми, зокрема, про енергетику, а також розділу думок Breaking Views. При цьому агентство також має намір поміняти дизайн головної сторінки, щоб зробити більш помітною рекламу. Також Reuters відмовиться від даних сторонніх adtech-фірм, які використовуються для таргенингу.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Reuters стане одним з останніх безкоштовних новинних сервісів, які почнуть використовувати передплатну бізнес-модель, зазначає The Information. У 2018 році пейволл став використовувати найближчий конкурент Reuters - Bloomberg, за останні кілька років значна частина великих видань ввела платну підписку.

New York Times ввела платну підписку на сайті в березні 2011 року. За даними видання, в кінці березня 2020 року в нього було 5 млн цифрових передплатників, із них 3,9 млн платили за новини, 1,1 млн - за додатки. У січні-березні виручка компанії від підписки виросла на 5,4%, до $285,4 млн.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини