RU

Рекрутери прогнозують хвилю звільнень в українських компаніях

20.10.2008, 10:12

Звільнення в Україні можуть початися приблизно через 2-3 місяці, якщо фінансова криза і паніка в суспільстві посиляться. Внаслідок того, що багато компаній боротимуться за виживання, вони можуть провести істотне скорочення свого персоналу. Про це заявляють експерти порталу rabota.ua.

Так, за даними порталу, на цей момент на українському ринку праці стабільною ситуація залишається для ІТ-фахівців, програмістів, системних адміністраторів, на яких завжди був високий попит. Робиться ставка також на тих людей, які приносять компанії "живі гроші", тобто на менеджерів з продажу. До того ж набагато менше роботодавці стали цікавитися PR-менеджерами і маркетологами, зазначають рекрутери.

Нагадаємо, одним із найприкріших наслідків світової фінансової кризи, повідомленнями про який рясніють сьогодні засоби масової інформації, стало зниження обсягів виробництва. Щоб вижити в ситуації, що склалася, деякі компанії вимушені вдаватися до крайніх заходів: перейти на чотириденний робочий тиждень, відправляти співробітників у вимушену відпустку, а іноді і зовсім скорочувати штат


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини