RU

Регіонали не підтримують ідею водійських прав на 10 років

14.02.2011, 13:30
Регіонали не підтримують ідею водійських прав на 10 років - Фото
445320b46de0d08e1b8e177caff97810.jpg

Регіонали не підтримують ідею водійських прав на 10 років

Парламентські регіонали заявляють, що не підтримають ідею Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова щодо обмеження терміну дії водійських прав. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов (на фото), виступаючи сьогодні на засіданні погоджувальної ради.

"Хотілося б акцентувати увагу, користуючись тим, що ми проводимо тут загальну нараду з Кабінетом Міністрів (присутній Перший віце-прем'єр Андрій Клюєв, - ред.), на, з нашого погляду, не зовсім коректні речі, які часом відбуваються, коли у виконавчих органах влади окремі чиновники, які не мають ніякого стосунку до законодавчої ініціативи, беруть на себе функції коментувати законодавчі акти", - сказав О.Єфремов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

О.Єфремов зазначив, що законодавчою ініціативою володіє Кабінет Міністрів, і якщо уряд доручає якому-небудь відомству підготувати проект закону, то саме це відомство і має робити відповідні коментарі. "Якщо таких доручень немає, то ініціативою окремі структурні підрозділи Кабінету Міністрів просто не володіють, і виступати випереджаюче, не маючи ще якогось законодавчого документа, і видавати у народ якісь коментарі з неіснуючих питань не варто", - наголосив він.

"Я думаю, всі погодяться з тим, що минулого тижня у нас були коментарі з так званої ініціативи з заміни водійських посвідчень. У нас мільйони водіїв у нашій державі, і коли виходить фахівець і каже про те, що ми пропонуємо, щоб через десять років всі пересклали на права, наприклад, то таку ініціативу навряд чи підтримає парламент, і ми повинні сказати людям, що такої ініціативи немає і навряд чи вона колись з'явиться у нас у парламенті. Але коментарі вже дані, і люди вже обговорюють цю тему. Ми тим самим розбурхуємо ситуацію, людей за мотивами, яких реально не існує", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України запропонував обмежити термін дії водійських посвідчень до 10 років. Про це йдеться у проекті постанови Кабміну, який опубліковано на сайті Департаменту ДАІ МВС України для громадського обговорення.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини