RU

Ракета "Зеніт" впала в море з вини України, - російська комісія

26.02.2013, 15:27
Ракета
Фото: energia.ru

Аварія ракети-носія "Зеніт" в рамках міжнародного проекту "Морський старт" 1 лютого сталася з вини української сторони. Про це заявив перший заступник голови Військово-промислової комісії при уряді РФ Іван Харченко, якого цитує ІТАР-ТАРС.

"Доповідь представлена Дмитром Олеговичем Рогозіним прем'єру Дмитру Медведєву, - розповів Харченко. - Висновки доповіді зводяться до того, що причиною аварії стала несправність блоків, вироблених в Україні. До російської техніки претензій немає".

Ракета-носій "Зеніт-3SL" із супутником "Інтелсат-27" потонула в Тихому океані вранці 1 лютого. Раніше повідомлялося, що аварія могла статися в результаті автоматичного вимкнення двигуна першого ступеня ракети-за того, що відразу після старту вона відхилилася від розрахункової траєкторії зльоту.

До цього "​​Зеніт-3SL" успішно пройшла всю передпускову підготовку, всі системи та умови навколишнього середовища перебували в межах вимог аж до моменту запуску.

Ракета-носій "Зеніт-3SL", складається з ракети "Зеніт-2" виробництва українського конструкторського бюро Південмаш (Дніпропетровськ) і встановленого на неї розгінного блоку ДМ-SL, розробленого і виготовленого РКК "Енергія".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини