RU

Радуцький розповів про заходи безпеки в санаторії для евакуйованих із Китаю

20.02.2020, 15:04
Радуцький розповів про заходи безпеки в санаторії для евакуйованих із Китаю - Фото
Михайло Радуцький (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

Персонал санаторію, де будуть розміщені евакуйовані з Китаю українці, протягом 14 днів не буде залишати його територію. Про це розповів журналістам глава комітету Верховної Ради зі здоров'я нації Михайло Радуцький.

Він зазначив, що ті, хто повернулися з Китаю, розміщені не на карантин, а на обсервацію, за ними будуть спостерігати два тижні. У разі появи симптомів навіть застуди їх переведуть у спеціалізоване інфекційне відділення, яке перевірено ВООЗ і готове для прийняття таких хворих.

Територію санаторій не будуть залишати як його співробітники, так і бійці Нацгвардії та співробітники Нацполіції. За словами Радуцького, всі вони добровільно погодилися на це. Кількість людей достатня для того, щоб була можливість відпочити.

Також Радуцький запевнив, що в санаторії є все необхідне для захисту, включаючи сучасні костюми, в ньому постійно буде знаходитися санітарно-епідеміологічна служба, є рекомендовані ВООЗ тести для виявлення коронавірусу.

З його слів, продукти життєдіяльності людей, які знаходяться в санаторії, будуть спалюватися на спеціальному підприємстві, всі речі, які можуть бути дезінфіковані, будуть дезінфікувати.

Радуцький запевнив, що все, що країна могла зробити, зроблено "на 100%".

Читайте також: Скільки людей у Китаї помирали в кожен день епідемії коронавірусу - статистика

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини