RU

Рада вирішила боротися з пропагандою гомосексуалізму

02.10.2012, 14:41
Рада вирішила боротися з пропагандою гомосексуалізму - Фото
c4086cf6224591f902ba8e1d4b9a6468.jpg
Верховна Рада взялася за боротьбу з пропагандою гомосексуалізму в Україні. За проект змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір) N8711 у першому читанні проголосувало 289 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прийнятий документ пропонує доповнити статтю 300 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості) відповідальністю за ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують гомосексуалізм. Карати за подібні дії автори змін рекомендують штрафом - до 150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або арештом - на строк до шести місяців, або обмеженням волі - до трьох років.

За збут такої продукції неповнолітнім пропонується карати штрафом від 100 до 300 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років. Якщо аналогічні дії вчинені повторно, або групою осіб, або з участю неповнолітніх планується позбавляти волі на строк від трьох до п'яти років.

Зміни щодо заборони пропаганди гомосексуалізму пропонується внести до законів про друковані ЗМІ, про телебачення і радіомовлення, про видавничу справу, про захист суспільної моралі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини